ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

برجام برای ما عزت آورد !!!

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
نوشته شده توسط  | منتشرشده در: مجموعه ۱

عزة

آقای روحانی رئیس جمهور محترم در سخنان امروز (دوشنبه 95/5/11) به 2 نکته مهم اشاره کردند:

"1- برجام برای ما عزت آورد! 2- ما نمی توانیم مقابل قدرت های بزرگ آن هم با شعارهای تو خالی بایستیم."

در رابطه با بیان ایشان در زمینه برجام باید گفت که واقعاً جای شگفتی و تعجب است در حالی که حتی دست اندر کاران مذاکرات هسته ای بعد از گذشت یک سال از زمان توافق برجام اعتراف می کنند که برجام هیچ دستآوردی برای ما نداشته است و تحریم ها تنها روی کاغذ برداشته شده و عملاً همچنان بر جای خود باقی است، جناب آقای رئیس جمهور همچنان بر طبل تو خالی برجام کوبیده و آن را عزت آور برای مملکت و ملت می داند! جناب آقای رئیس جمهور! حفظ و اعتلای عزت این ملت نه با برجام بلکه با خداوند متعال است. (و لله العزة و لرسوله و للمؤمنین/ سوره مبارکه منافقون آیه 8)

اما در مورد بیان دوم ایشان که " نمی توانیم در مقابل قدرت های بزرگ آن هم با شعارهای تو خالی بایستیم "، نشان از عمق وادادگی و ضعف این دولت در قبال قدرت های بزرگ، خلاف فرمایشات حضرت امام(ره) ، مقام معظم رهبری(دام ظله) و تجربة 38 ساله ما بعد از پیروزی انقلاب می باشد. در حالی که در اوایل انقلاب که هنوز نظام جمهوری اسلامی کاملاً شکل نگرفته بود و آمریکا و قدرت های بزرگ بسیار قدرتمندتر از امروز بودند، آن مراد سفر کرده با اقتدار می فرمود که " ما آمریکا را زیر پا می گذاریم " و " آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند " و به تجربه هم ثابت شد که قدرت های بزرگ در مصاف با جمهوری نوپای اسلامی ایران در همه توطئه های گوناگون خود جز شکست، تحقیر و ناکامی چیز دیگری به ارمغان نبردند.

امروزه که به توفیق خداوند متعال و حضور ملت مبارز در صحنة مقابله با آمریکا و سایر قدرت های مستکبر، آنها در داخل منطقه و حتی در جهان زمین گیر شده و راهی جز قبول شکست در مقابل نیروهای مردمی و جبهه مقاومت به رهبری جمهوری اسلامی ندارند، جای بسی تعجب است که جناب آقای رئیس جمهور این چنین مطالبی را بیان می کنند که نه با واقعیت صحنه سیاست بین الملل همخوانی دارد و نه با اصول و ارزش هایی که انقلاب اسلامی و جمهوری اسلامی بر پایه آنها بنا شده است و نه با وعده های الهی تطبیق می کند.

جا دارد که ایشان تا دیر نشده تجدید نظری در این مواضع و گفتار خود بنمایند.

بازدید 5737 بار
آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 مرداد 1395 ساعت 15:35

نظر دادن

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.