ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

نامه به دکتر محمود احمدی نژاد

باسمه تعالیIMG14203459

جناب آقای دكتر محمود احمدی ن‍ژاد ‏ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران ‏با سلام و آرزوی توفیق خدمت در مسیر حق و عدالت حوادث و تحولات اخیر و موضعگیری عجیب جنابعالی كه راستی دل همه دوستان و علاقه مندان شما را به درد آورده، مرا بر آن داشت تا دست به قلم برده و این نامه را برای شما بنویسم.

بدواً ضروری می‌دانم یادآور موضع گیریها و سیاستهای شجاعانه و جسورانه شما هم در حوزه سیاست خارجی و هم در حوزه سیاست داخلی باشم. در واقع این شما بودید كه بعد از گذشت بیست و شش سال از پیروزی انقلاب اسلامی و تاسیس نظام مقدس جمهوری اسلامی شعارها و آرمانهای ضد استكباری و عدالتخانه اولیه انقلاب اسلامی و آرزوهای امام راحل و مقام معظم رهبری را احیاء نموده و به‌مرحله اجرا درآورید. این شما بودید كه نابودی اسرائیل و افسانه هولوكاست را فریاد برآوردید و موجب شدید تا متقابلا جیغ استكبار بلند شود. این شما بودید كه با جرات و شهامت در میان خیل مستكبرین دراجلاسیه های سالیانه مجمع عمومی سازمان ملل در نیویورك و دانشگاه كلمبیا و اجلاس دوربان دو در ژنو دعای فرج خوانده و مواضع باطل آنها را به چالش كشانده و آنها را عصبانی كرده و متقابلا دل ملت ایران بلكه همه ملتهای مستضعف جهان را شاد و امیدوار نمودید.

این شما بودید كه آرزوهای برآورده نشده ملت ایران را در تامین مسكن و هدفمندی یارانه ها را كه سه دهه بر جای مانده بود، برآورده كردید، شكاف طبقاتی را كه روز به روز بیشتر می‌شد، كاهش دادید و این شما بودید كه با حضور بی وقفه در میان توده های محروم جامعه در اقصی نقاط كشور رابطه مستقیم و مستمری میان مسئولین و مردم به وجود آوردید و این شما بودید كه با ساده زیستی خود به طبقات برخوردار و اشراف جدید یادآوری كردید كه هدف از انقلاب اسلامی و وظیفه مسئولین و دولتمردان بهره برداری و انتفاع شخصی و خانوادگی نبوده بلكه تنها و تنها ارائه خدمت به مردم و جامعه اسلامی باید باشد.‏

طبیعی بود كه دشمنان انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی كه شدیداً از این سیاستهای جدید در دولت جنابعالی ضربه خورده و وحشت كرده بودند، ساكت ننشسته و به برنامه ریزی و توطئه در جهت خنثی سازی این حركت مبارك بپردازند و متاسفانه توفیق یافتند تا با نفوذ عوامل خود در دولت شما و تشكیل یك جریان و خط انحرافی همه دستاوردهای ارزنده شما را و جایگاه و محبوبیت جهانی شما را به چالش كشانده و موجب خسارات جدی به كشور و انقلاب گردند و در عین حال تائید و حمایتهای شما از این گروه و جماعت، حیرت و تعجب و یاس و ناامیدی را برای دوستان و علاقه‌مندان شما فراهم آورد. مع الاسف جنابعالی بجای آنكه این خط نفوذی و انحرافی را از خود دور نموده و آفت زدایی نمائید؛ تحت تاثیر آن قرار گرفته و اغلب مسئولین دلسوز و لایق را از دور خود پراكنده نمودید.به درستی چه سنخییتی میان موضع شما در " طرح نابودی اسرائیل" و "دوستی مردم اسرائیل" خط انحرافی وجود دارد؟!

و همین طور چه سنخییتی میان موضع شما در بازگشت به اسلام عدالتخواه و موضع خط انحرافی كه از پایان دوره اسلامگرایی ندا می دهد، وجود دارد؟

و چه سنخیتی میان مكتب اسلام ناب محمدی (ص)، حضرت امام و مكتب ایرانی این آقایان وجود دارد؟.... مروری بر موضعگیریهای كلان دولت شما و این خط انحرافی و نفاق نشان می دهد كه میان آن دو دریایی ژرف و عمیق فاصله وجود دارد و مع الاسف جناب عالی نه تنها در هیچ موردی این خطا و حركت انحرافی و نفوذی را محكوم نكردید و به گویندگان آن معترض نشدید بلكه همواره توجیه گر آنها تحت عناوین "ادبیات متفاوت"، "تعبیر نادرست" معترضین و ... بودید و نه تنها این خط انحرافی را كور نكردید، بلكه به دست اندكاران آن میدان وسیع تری برای تركتازی و جولان دادید. این تناقضات و تعارضات میان موضعگیری كلان انقلابی شما و حمایت و دفاع بی دریغ و در این اواخر تاثیرپذیری شما از این خط انحرافی ابهامات و سئوالات زیادی را در میان خیل دوستداران ولایتمدار شما مطرح نمود و در عین حال موجب ورود مستقیم ولایت و رهبری در جلوگیری از نفوذ بیشتر این خط انحرافی گردید كه آخرین آن ماجرای بركناری وزیر محترم اطلاعات بود كه سكوت قهرآلود شما اصل ولایت پذیری شما را كه به آن افتخارمی كردید، زیر سئوال برد.

جناب عالی حتماً‌ فراموش نمی كنید كه همه رای دهندگان به شما چه در دوره اول و چه در دوره دوم ریاست جمهوری شما از توده های عظیم ولایتمدار بوده و به این خاطر كه شما را هم در خط ولایت و رهبریمی دیدند، به شما رای دادند.

بنده به شما اطمینان می دهم كه چنانچه به این باور و یقین برسند كه خدای ناكرده شما دیگر در خط ولایت حركت نمی‌كنید و از آن زاویه گرفته‌اید، لحظه ای درنگ نكرده و آرای خود را از شما پس خواهند گرفت همان‌طور كه از دیگران پس گرفتند.

از شما انتظار می رود تا دیر نشده شجاعانه و جسورانه این خط انحرافی و خطرناك را از خود دور كرده و از درون دولت و ساختار دولتی ریشه كن نمایید و می دانید كه نظام مقدس جمهوری اسلامی بیدی نیست كه با این بادها بلرزد و همان طور كه در طول بیش از سه دهه گذشته عملاً به اثبات رساند خطوط انحرافی و عمیق تر و خطرناك تر را ریشه كن نموده، در این مرحله هم چنانچه شما اقدام نكنید، ملت خود وارد عمل شده و تحت امر ولایت و رهبری آن را ریشه كن خواهد كرد. و در چنان شرایطی است كه متاسفانه همان طوری‌كه اولین رئیس جمهور و نخست وزیر را با خود برد و آنها را به پرتگاه سقوط كشاند، شما را هم با خود خواهد برد كه امیدواریم چنین شرایطی برای جناب عالی به وجود نیاید و آن هم در شرایطی است كه جناب عالی شخصاً وارد عمل شده و این خط انحرافی را از خود دور و آن را كور نمایید.‏