ورود به حساب کاربری

نام کاربری *
رمز عبور *
مرا به خاطر بسپار.

ایجاد یک حساب کاربری

پر کردن فیلدهایی که با ستاره (*) نشانه گذاری شده ضروری است.
نام *
نام کاربری *
رمز عبور *
تکرار رمز عبور *
ایمیل *
تکرار ایمیل *

prof-mohammadi.ir

فتنه اخیر

بسمه تعالی

این نیز بگذرد

اینک که چهل و چهار سال از پیروزی انقلاب می گذرد، علیرغم دشمنی های بی پایان و مداوم دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی، نه تنها جمهوری اسلامی بر همه توطئه های داخلی و خارجی پیروز گردیده، بلکه بر استحکام و اقتدار این نظام نیز افزوده شده است. دشمن در همان ابتدای انقلاب تلاش زیادی کرد که میان مردم و رهبران انقلاب جدایی انداخته و انقلاب اسلامی را از مهم ترین و اصلی ترین پشتوانه خود که همانا توده های مردم بودند محروم نماید، ولی این انقلاب مردمی ترین انقلاب جهان بوده و از طرفی امام بزرگوار و رهبری معظم انقلاب اجازه ندادند که این پشتوانه عظیم از انقلاب گرفته شود و توصیه حضرت امام همواره این بود که علیرغم خواسته لیبرال ها مردم باید در صحنه باشند.

 

حضور مردم در صحنه آنچنان نهادینه شده است که جامعه ای به وجود آورده است که من آن را «جامعه ولایی» نامیده ام. این جامعه ولایی که مرکب از امت ولایت مدار، مکتب ولایی و رهبری ولایی می باشد و با بصیرتی بی نظیر در زمان نیاز و احساس خطر نسبت به توطئه دشمنان، وارد صحنه شده و آن فتنه ها را خنثی نموده است.

 

البته دشمنان در هر مقطع زمانی و باتوجه به شرایط و بهانه های مقتضی، فتنه جدیدی و با رمزی نو به وجود آوردند؛ روزی به نام انتخابات، روزی دیگر به نام آزادی مطبوعات و روزی هم به نام آزادی حجاب وارد صحنه شده اند. ولی روش و شیوه و ترفندهای همیشگی آن ها عموماً مشابه هم بوده است؛ بی قانونی، تحریک احساسات جوان ها، مظلوم نمایی و کشته سازی. در این مسیر رسانه های بیگانه و فضای مجازی هم به کمک آن ها آمده است، ولی در همه این حوادث مکشوف می گردد که با یک برنامه مطالعه شده در اندیشکده ها و اتاق های فکر دشمنان و با هزینه های گزاف برنامه های خود را به مرحله اجرا در آورده اند. به عنوان مثال در همین اغتشاشات اخیر، سه ماه قبل از ماجرای مرگ مهسا امینی اندیشکده ای در امریکا در چهارم مارس 2022 مقاله ای می نویسد (آیا زنان در ایران می توانند انقلاب کنند) و این نشانگر این حقیقت است که موضوع مرگ مهسا امینی بهانه ای بیش نبوده است و از چند ماه قبل برای این اغتشاشات برنامه ریزی شده بود که البته با هوشیاری نیرو های انتظامی و تظاهرات پر شور ملت ایران خنثی گردیده است.

 

نکته ای که بسیار اهمیت دارد و به عنوان یک واقعیتی باید همه ملت ایران به آن واقف باشند، که هستند، این است: تا زمانی که جمهوری اسلامی به عنوان یک قدرت برتر جهانی در مقابل قدرت های استکباری ایستاده است دشمن از توطئه های گوناگون خود دست برنمی دارد. ملت ما که می خواهد در دنیا سر بلند و چشم و چراغ ملت های ستم دیده و مستضعف باشد باید به مقاومت خود ادامه داده تا آنگاه که پوزه دشمنان و مستکبرین به خاک مالیده شده و با اراده الهی ملت های مستضعف به خواسته خودشان که همانا حاکمیت جهانی است برسند. ان شاءلله